HAKKIMZDA - Yücelin İnşaat | Gölcük - KOCAELİ | Meyma İnşaat

İNŞAAT, EMLAK, GAYRİMENKUL ALIM SATIM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ
İçeriğe git

Ana menü:

Yücelin İnşaat Hakkında
YÜCELİN İNŞAAT SANAYİ TİCARET  GAYRİMENKUL  LDT. ŞTİ.  1996 yılında kurulmuş olup , yurt içi ve yurt dışında işler yapmıştır.

Şirketimiz konut , lojistik merkez , okul,  üniversite, ,köprü, çok amaçlı salon, site ,iş merkezi , öğrenci yurdu , villa site ve kamu binası inşaatlarında yurt içinde ve yurt dışında bir çok projeleri  başarı ile tamamlamıştır.

YÜCELİN  İNŞAAT  şirketi  1999  Gölcük depremini  bir milat olarak kabul eder.  Deprem ile neredeyse yerle bir olan Gölcük  ilçesinde  yıkılan ve ağır hasar gören yüzlerce binalar üzerinde yapılan incelemeleri  yerinde  görme imkanı yakalamıştır. On binlerce cana ve milyarlarca tl. sına mal olan  deprem ayrıca bizlere çok büyük bir ders vermiştir.  Çok acı bir tecrübeyle , 'depremlerin değil, eksik ,hatalı plan ve projeli binaların öldürdüğü' gerçeğini öğrendik.  Dolayısı ile 1999 GÖLCÜK Depremi bizim için bir milat olmuştur.

Şirketimiz  bu büyük GÖLCÜK  DEPREMİ nin ardından ,ağır bir sorumluluk duygusuyla hareket ederek , yaptığımız her işte, en sağlam , en kaliteli ,en hızlı ve en düşük maliyetle  iş yapmayı  gaye edinmiştir.

Şirketimiz 2003 yılında MUĞLA/  KÖYCEĞİZ/ AKKÖPRÜ  de 10 derslikli ilk öğretim okulunu 49 günde eğitime  kazandırarak , alanında rekor kırmıştır. PAKİSTAN ın HAZARA bölgesinde MUSON yağmurları ile sele kapılmış olan köprü yerine 24 m uzunluğunda  6 m genişliğinde  100 ton taşıma kapasiteli köprüyü 8 günlük çok kısa bir sürede bölge halkının hizmetine sunmuştur. Ayrıca 2008 yılında  PAKİSTAN  HAZARA ÜNİVERSİTESİNDE  2 yıllık ihale süresi olan ÇOK AMAÇLI SALON  inşaatını 3  ay  gibi çok kısa  bir sürede bitirdiğimizden dolayı , PAKİSTAN  Devleti  şirketimizi altın madalya ile ödüllendirmiştir.

ŞİRKETİMİZİN KURULUŞUNUN 23 .YILINDA ELDE ETTİĞİMİZ TECRÜBE VE KABİLİYETİMİZİ  YURT İÇİ VE YURT DIŞI PROJELERDE PAYLAŞMAYA HAZIRIZ.
© Copyright 2014 - Tüm Hakları Yücelin İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.
İçeriğe dön | Ana menüye dön